iş başvurusu

iş başvurusu

İnterboya takımına dahil olun. Operasyonlara aktif olarak katılın ve karar alma süreçlerine katılın. Fikrinizin değer bulduğu kurum kültürünün bir parçası olun.

iş başvurusu

Staj başvurusu

Staj başvurusu

Kariyerinize başlamadan önce kariyerinizin temellerini atın. İnterboya staj imkanları ile örenim hayatınızı pekiştirin. Kariyerinizi sağlam temel üzerine inşa edin.

iş başvurusu

Online başvuru yapabilirsiniz. Başvuru havuzuna alınan bu iş bavuruları en hızlı şekilde değerlendirmektedir.

KARİYER

İnterboya kariyer

İş arkadaşlarıyla, tedarikçilerle, müşterilerle,  yaratıcı ve verimli bir şekilde yakın çalışabilmenin ardında kuşkusuz bir miktar kişisel beceri yatmaktadır. Ancak iş birliği ve dayanışmayı prensip edinmiş bir kültürel yapının oluşturulamadığı şirketlerde, verimlilik elde etmek pek mümkün olamamaktadır. İnter Boya olarak bireylerin kişisel ve profesyonel gelişimlerinin yanı sıra, bu bireylerin meydana getirdiği takımlar arasında empati ve sinerjinin yaratılmasına yönelik çalışmaları da özenle sürdürmekteyiz.

İnter Boya ekibine katılan her çalışanımız, kendi takımı, tedarikçilerimiz ve müşterileri ile kurduğu ilişkiler ile sanayi boyaları sektörüne yön veren noktaya gelmektedir.
Boya Sektöründe Kariyer

Sanayi boyaları üretimi, Boya çözümleri sunduğumuz proje müşterilerimizin kalitesinin hep üstünde olmalı. Sanayinin en  önde gelen kuruluşları ve yüksek kalitedeki ürünlerine son dokunuş boyadır.

Boya üretiminden, boya pazarlamasına kadar her kademe müşterilerimizin ürünlerinin kalite zirvesinin bizim sunduğumuz hizmet ve boya kalitesi ile ortaya konulması mümkün.

Profesyonel bir ekiple boya sektörüne çalışmak sonsuz açılan pencerelerden yeni renkleri keşfetmek demektir.

Kurum kültürü

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ihtiyaç duyulan yüksek performans ve sürekli iyileştirme çalışmalarının eğitim ve gelişim faaliyetleri ile desteklenmesi İnter Boya kurum kültürünün en önemli parçalarından biridir.

Takım ruhunun altyapısını oluşturmaya, işe alım sürecinden başlamaktayız. Yapılan mülakatlar esnasında seçilen adayların takım çalışmasına uygun kişiler olmasına özen göstererek mükemmel tempodaki ekiplere tam adaptasyonunu sağlamaya çalışırız.

Şirket içi Eğitimler

Yıllık temelde düzenlenip, altı ayda bir gözden geçirilen dış eğitim planlarının yanı sıra, Sanayi boyaları pazarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına ihtiyaç duyulan eğitimler de plana dahil edilerek gerçekleştirilmektedir. Boya konusunda uzman iç eğitimci kadromuzun vermekte olduğu iç eğitimlerimiz de işbaşı eğitimlerimiz kapsamında çok önemli bir yer işgal etmektedir. Aramıza yeni katılan her bir İnter Boya çalışanının işbaşı eğitimleri, üstlenecekleri görevler, üstlenmeleri hedeflenen potansiyel görevler ve kişisel gelişim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak detaylı bir şekilde planlanmaktadır.